Nasz sposób pracy

Zapewniamy, że nasze relacje mogą pozwolić naszym klientom doświadczyć świątecznej atmosfery bez konieczności myślenia o tym. Dlatego nasze podejście polega na odciążaniu naszych klientów i tworzeniu atmosfery, która pasuje do wizerunku klienta.

Wprowadzenie

Zawsze zaczynamy od rozmowy, aby nasi klienci lepiej nas poznali, ale przede wszystkim po to, abyśmy lepiej cię poznali.

Zacząć pracę

Po przyjrzeniu się życzeniom klienta , bierzemy się do pracy. Wraz z naszym projektantem przedstawiamy wizualną prezentacje Twoich życzeń, dzięki czemu możesz uzyskać obraz tego, czego możesz się od nas spodziewać.

Pracować

Wraz z naszą firmą produkcyjną, naszą spółką dominującą Blachère Illumination France i naszym hurtownikiem Guirlando, zapewniamy, że Twoje kreacje są gotowe na czas, aby Twoja firma, miasto, centrum handlowe lub instytucja opieki zdrowotnej świeciły na czas w świąteczne dni.  Będziemy koordynować z Tobą, kiedy przyjedziemy zainstalować dekoracje i kiedy ja będziemy demontować. W ten sposób zawsze zapewniamy, że proces jest prowadzony w przyjazny i usprawniony sposób.